Towarzystwo Miłośników Andrychowa otrzymało dotację z
Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na realizację
projektu pt. 3xWieprzówka, czyli przypadek lokalnej rzeki, obejmującego
przygotowanie wystawy o rzece Wieprzówka w formie modelu z bogatą ilustracją
fotograficzną, eksponatową i audiowizualną.
czwartek, 14 czerwca 2012
3x Wieprzówka. Księga pamiątkowa.
Towarzystwo Miłośników Andrychowa otrzymało dotację z
Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na realizację
projektu pt. 3xWieprzówka, czyli przypadek lokalnej rzeki, obejmującego
przygotowanie wystawy o rzece Wieprzówka w formie modelu z bogatą ilustracją
fotograficzną, eksponatową i audiowizualną.
Budowa makiety i przygotowanie ekspozycji
Towarzystwo Miłośników Andrychowa otrzymało dotację z Wojewódzkiego
Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na realizację projektu pt.
3xWieprzówka, czyli przypadek lokalnej rzeki, obejmującego przygotowanie
wystawy o rzece Wieprzówka w formie modelu z bogatą ilustracją fotograficzną,
eksponatową i audiowizualną. Projekt realizowany jest przy wsparciu
Stowarzyszenia Inicjatyw na Rzecz Środowiska „Montanum”. Na wystawie zostanie
pokazana rzeka w trzech aspektach: historycznym, przyrodniczym i społecznym
(relacja człowiek - rzeka).
3 x Wieprzówka, czyli studium przypadku lokalnej rzeki
Towarzystwo Miłośników Andrychowa otrzymało dotację z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na realizację projektu pt. 3xWieprzówka, czyli przypadek lokalnej rzeki, obejmującego przygotowanie wystawy o rzece Wieprzówka w formie modelu z bogatą ilustracją fotograficzną, eksponatową i audiowizualną.
sobota, 14 stycznia 2012
Sprawozdanie z działalności Towarzystwa Miłośników Andrychowa za 2011 rok
Sprawozdanie z
działalności Towarzystwa Miłośników Andrychowa za 2011 rok
Towarzystwo Miłośników Andrychowa powstało w maju 1976 roku i jest jedną z organizacji pozarządowych działających na terenie Gminy Andrychów. Organizacje pozarządowe uważa się za trzecią siłę sprawczą rozwoju naszego kraju. Zgodnie ze statutem – terenem działania TMA jest miasto i Gmina Andrychów, a jego działania obejmują zagadnienia historyczne, kulturalne, przyrodnicze, krajoznawcze i społeczno- gospodarcze.
Towarzystwo Miłośników Andrychowa powstało w maju 1976 roku i jest jedną z organizacji pozarządowych działających na terenie Gminy Andrychów. Organizacje pozarządowe uważa się za trzecią siłę sprawczą rozwoju naszego kraju. Zgodnie ze statutem – terenem działania TMA jest miasto i Gmina Andrychów, a jego działania obejmują zagadnienia historyczne, kulturalne, przyrodnicze, krajoznawcze i społeczno- gospodarcze.
Statutowe cele udaje się osiągnąć przez:
piątek, 14 stycznia 2011
Sprawozdanie z działalności TMA za 2010 rok
Towarzystwo Miłośników Andrychowa istnieje od 1976 roku. Jego działalność to wspieranie
i organizowanie różnorodnych działań związanych z dziedzictwem kulturowym
andrychowszczyzny.
niedziela, 14 listopada 2010
Tradycje ruchu spółdzielczego w Gminie Andrychów i Gminie Wieprz
To było jak ogromne, wspólne, spółdzielcze deja vu
Wczoraj (3 września 2010 r. o godzinie 17.00) w Izbie Regionalnej Ziemi Andrychowskiej Towarzystwo Miłośników Andrychowa wraz z grupą osób zaangażowanych w pracę i działalność na rzecz miasta oraz kultywowaniem jego historii i tradycji przygotowało kolejną niezwykłą wystawę. Bogactwo treści historycznej, olbrzymi ładunek emocji i wspomnień, wspólnej pracy i wspólnego budowania docenili Ci, którym nie jest obojętny los naszej małej ojczyzny.
Subskrybuj:
Posty (Atom)