sobota, 23 lipca 2016

REGULAMIN I KARTA WYCIECZEK POD TYTUŁEM „URODZINOWE WĘDRÓWKI PO BESKIDZIE MAŁYM”Wycieczki te są jednym z punktów przygotowań obchodów rocznicy 250 lecia nadania praw miejskich wsi Andrychów, którą już w roku bieżącym rozpoczęło propagować Towarzystwo Miłośników Andrychowa. Zachęcamy do
wzięcia udziału osoby dorosłe oraz młodzież i dzieci.
UWAGA: wszyscy biorą udział w wycieczkach na własną odpowiedzialność.
Termin: 1 lipca do 30 sierpnia 2016 r.
Trasa: należy dotrzeć do punktów podanych na „Karcie wycieczek” i wykonać podane tam czynności. Trasę marszu każdy uczestnik wybiera  i planuje samodzielnie.
„Kartę Wycieczek” można otrzymać w Izbie Regionalnej w czasie wakacji (Pn. 10:00-13:00, Śr. 10:00-12:00, Pt. 10:00-17:00) oraz czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Andrychowie (Pn.-Cz. 8:00-16:00, Pt. 9:00-17:00, Sob. nieczynne) lub pobrać ze strony internetowej: www.tma-andrychow.blogspot.com. Następnie zwrócić ją do Izby w Pałacu Bobrowskich (osobiście lub do skrzynki).
Losowanie upominków wśród osób, które dobrze wykonały polecenia zawarte na „Karcie wycieczek” odbędzie się w pomieszczeniach Izby Regionalnej we wrześniu.
Zachęcamy do fotografowania przebiegu swoich wędrówek i wysyłania zdjęć na adres: dariarusin7@gmail.com lub na fanpage Towarzystwa Miłośników Andrychowa. Wysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację.

Życzymy udanych wycieczek. 

Organizator TMA


Pobierz "Kartę Wycieczek"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz